A teraz podziękowania. Postanowiłem zacząć wszystkim ludziom ogromnego serca dziękować za ogrom tego, co przyczyniło się do realizacji zorganizowanej przeze mnie czerwcowej wyprawy Dla Darii rowerem dookoła Polski. poniższe podziękowania będę pisał w sposób chronologiczny datami od pierwszych gestów dobrej woli do dnia ostatniego i tak:

15.04.2015r. To data, w której kolega z pracy Paweł Boczoń zaraził pomysłem wyprawy kogoś, a następnie dał mi namiary na niego, co zaowocowało medialną informacją o Darii i o wyprawie. Tego człowieka opisuję poniżej. Dzięki Paweł za wkład w zaistnienie akcji.

28.04.2015r. Dzięki wielkie dla Damiana Grzegorczyka, który to założył stronę internetową Darii, jej całą szatę graficzną, opisy, zdjęcia, wywiady, inne pomysły i za to wszystko, o czym ja nie mam zielonego pojęcia. nadmienić tu muszę, że Damian jest „świeżo co upieczonym” tatą swojego pierwszego dziecka, także tym bardziej szacun za to, że pogodził obowiązki ojcowskie z poświęceniem czasu na stronę Darii. Chylę czoła również przed jego towarzyszką życia Natalią, która podejrzewam, że nie raz przymykała oko na to, że Damian zamiast zajmować się córeczką, to siedział i pisał o Darii na stronie. Wielkie dzięki Natalia i Damian, a Emilka niech Wam się zdrowo chowa, bo to w życiu najważniejsze.

11.05.2015r. Wielkie dzięki za przygotowanie mojego roweru do wyprawy dla Pana Pawła Montyckiego, właściciela sklepu rowerowego Bike Boys. To dzięki niemu nie martwiłem się o stan techniczny roweru. Zadbał on także o dodatkowe wyposażenie: sakwy, części zamienne, nowe felgi, opony od firmy Kenda (której również dziękuję), dętki, linki, łańcuch, plus podstawowy zestaw części zamiennych na trasę. Jeszcze raz wielkie dzięki Panie Pawle

15.05.2015r. To dzień, w którym od Pana Janusza Wieklińskiego – właściciela firmy J-ART otrzymaliśmy na rowery flagi przejazdowe Bydgoszczy i Polski. To dzięki jego uprzejmości nasze maszyny były widoczne na trasie przejazdu.

17.05.2015r. Dowiaduję się od Włodka, że do trasy jego rower zostanie przygotowany przez producenta rowerów – firmę Unibike. Dzięki Unibike, że postanowiliście pomóc współtowarzyszowi mojej wyprawy w zabezpieczeniu technicznym jego roweru.

20.05.2015r. To data wiadomości od TVP Bydgoszcz, że będą oficjalnym partnerem medialnym naszej wyprawy. Parę dni potem wraz z Władkiem udzieliliśmy wywiadu nt. wyjazdu dla Darii, który następnie miał emisję na ekranach telewizyjnych, co zwiększyło zasięg informacji o wyprawie jak się potem okazało w całej Polsce. Wielkie dzięki dla całego grona redakcyjnego TVP Bydgoszcz, bo to dzięki Wam wiadomość o Darii i przedsięwzięciu poszła w eter.

22.05.2015r. to czas, w którym zostaliśmy zaopatrzeni dwoma namiotami przez szafa marketu sportowego Pana Łukasza. Dziękuję Panu za ten gest i proszę podziękować w moim imieniu całej obsadzie sklepu za pomoc, przychylność. Decathlon jesteście wielcy.

27.05.2015r. Dzięki wywiadowi udzielonemu przeze mnie na antenie stacji radiowej wiadomość o chorobie Darii, o wyprawie dookoła Polski poszła w świat. Za możliwość przekazania informacji serdecznie dziękuję całej obsadzie Radia PiK.

29.05.2015r. Za sprawą Pana Włodzimierza Paluszkiewicza, właściciela agencji reklamowej Point art dostaliśmy żółte koszulki i kamizelki odblaskowe z napisami: Dla Darii rowerem dookoła Polski. To dzięki Panu Włodkowi byliśmy bezpiecznie widoczni na trasie, a dzięki informacji zawartej na koszulkach cała Polska dowiedziała się o celowości naszego przejazdu. Dzięki Włodek, jesteś wielki

30.05.2015r. Drugi raz pragnę podziękować sklepowi Decathlon Bydgoszcz. Tym razem osobiste podziękowania przesyłam na ręce Pani Darii (imienniczce mojej córci), która to będąc kierowniczką działu turystyki rowerowej zaopatrzyła nas w osprzęt i odzież rowerową. Wielki szacunek i uznanie ode mnie Pani Dario i Decathlonie.

31.05.2015r. Dowiaduję się, że dojeżdżając do Stargardu Gdańskiego zostaniemy zaopatrzeni przez Wydawnictwo EKB w profesjonalne ulotki przejazdowe informujące o akcji niesienia pomocy dla Darii podczas przejazdu. Wielkie dzięki dla właścicieli firmy EKB Państwa Ewy i Kazimierza Belka.